• +421 903 515 005
     
     

Outsourcing výrobných a montážnych procesov

Outsourcing výrobných a montážnych procesov

Emineo Industrial je zamerané špeciálne na projektovú výrobu, pričom je dôležité klásť dôraz na detaily a dbať na zmeny v dokumentácii. Výroba jednoúčelových elektro-pneumatických strojných zostáv je v súčasnosti nosnou oblasťou pre Emineo Industrial. Na základe presnej špecifikácie zákazníka, vyrábame prototypové aj sériové jednoúčelové zariadenia. Vo svojom portfóliu máme už viac ako 50 prototypov podobných strojov, ktoré náš zákazník montuje do vyšších strojných zostáv. Všetky spĺňajú najprísnejšie medzinárodné normy, kritériá bezpečnosti a estetiky. 

Triediace systémy, pneumatické zostavy, outsourcing výrobných a montážnych procesov

Elektro-pneumatické strojné zostavy vyrábame, testujeme a dodávame do špičkových, plne automatizovaných triediacich liniek, medzinárodnej spoločnosti Tomra Sorting Solutions. Tomra Sorting Solutions je technologickým lídrom a zároveň priekopníkom v triedení založenom na snímačoch. Každú vyrobenú strojnú zostavu testujeme v simulovaných podmienkach, ktoré sme v Emineo Industrial vyvinuli špeciálne pre tieto zariadenia. Stroje vyrábame vždy na základe konkrétnej špecifikácie zákazníka, s vysokým dôrazom na kvalitu a detaily.

Triediace systémy, elektroinštalácie, outsourcing výrobných a montážnych procesov, pneumatické systémy

Každý stroj vyrobený v Emineo Industrial testujeme podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Testovacie zariadenia ktoré sme v Emineo Industrial vyvinuli špeciálne pre tieto zariadenia spĺňajú všetky požiadavky nášho zákazníka, pričom celá výroba spĺňa požiadavky normy ISO9001:2015.

Oslovte nás

+421 903 515 005